26 Bře

Ventilátory

V období dlouhého léta může být ventilátor kýženou spásou, která vás vytrhne ze spárů spalujícího a neodbytného horka. Designové ventilátory Stadler Form vám přinesou tolik potřebné ochlazení kamkoliv potřebujete. Skvěle totiž fungují a vypadají v ložnici, obýváku i kanceláři. Jejich skvělý výkon zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu a tím pocitově vzduchu ochladí až o několik stupňů. Řekněte konec nezvladatelnému pocení a konečně se zhluboka nadechněte!

Naše ventilátory jsou vyrobeny pouze z vysoce kvalitních materiálů, jako jsou nerezová ocel, pravé bambusové dřevo nebo litý zinek a leštěný hliník. Díky svému unikátnímu a modernímu designu ventilátory skvěle zapadnou do každého prostoru, který navíc příjemně zútulní. Podlahové ventilátory Charly floor, Otto nebo Q můžete umístit přímo na podlahu nebo na komodu. Charly little je zase jako doma na vašem stole nebo nočním stolku. Univerzál Charly stand má zase nastavitelnou výšku, v kombinaci s nastavitelným úhlem foukání si jej můžete nastavit přesně podle svých představ.

Ventilátory Stadler Form jsou vždy připraveny sloužit přesně vašim požadavkům, ať už potřebujete pouze osvěžit lehkým vánkem nebo zchladit skutečnou vichřicí.

https://www.stadlerform.cz/katalog/ventilatory/8/

Podobné články

© 2018 | Inspirati spol. s r.o. | Tvorba webových stránek Kolín - intersite.cz