04 Dub

Duravit – Press News – Novinky 2018

Vážené dámy a pánové,
Duravit ukazuje v tomto roce nové designy pro kompletní koupelny se zaměřením na nový nábytek. S novinkami, mezi nimiž jsou dvě nové nábytkové série, technologické inovace jako instalační systémy DuraSystem a logické rozšíření produktů nastavuje Duravit nové trendy a zároveň zaměřuje svůj sortiment na moderně uspořádané designové koupelny.
Brioso
Duravit a designér Christian Werner vytvořili nábytkovou řadu pro moderní koupelny, která – ve smyslu slova „brioso“ – vnáší do interiéru ležérnost, příjemno a radost ze života. Charakterizují ji zejména precizní, jemně odstupňované kontury, tvořené tenkými bočními stěnami korpusů u nábytku, zrcadel a zrcadlových skříněk.

Download Brioso

XSquare
Duravit spolu s designérem Kurtem Merkim Jr. vytvořili nábytkovou řadu, která je sladěna především s designem moderních umyvadel DuraSquare. Charakteristickým rysem této řady je čtvrtkruhový chromovaný profil, který tvoří svislé kontury nábytku.

Download XSquare

Stonetto
Ohledně barvy nyní udává tón také sprchová vanička Stonetto: úspěšný výsledek spolupráce firmy Duravit a vídeňské designérské skupiny EOOS se od nynějška kromě „kamenných“ barev bílé, pískové a antracitové dodává také v barvě betonu, která může prostor oživit a dodat mu nový výraz.

Download Stonetto

Podobné články