10 Čvc

Jak vypadá kvalitní infrasauna?

Představte si, že přijdete unavení domů. Svléknete se, kliknete na displej ovladače a prosklenými dveřmi vejdete do své infrasauny. Než se usadíte na pohodlnou lavici z cedru, jedou infrazářiče Vitae naplno, takže je kabina v mžiku příjemně prohřátá. Po pár minutách vás přestane bolet hlava. Za další chvíli cítíte, jak se uvolňují ztuhlá záda, krk a nohy. Po půlhodině vystupujete z infrasauny jako znovuzrození…

Infrasauna, kterou má i Jiří Langmajer

Typickým příkladem kvalitní kabiny je infrasauna Grand Vitae od české společnosti SaunaSystem. Vyrábí se z ušlechtilého cedrového dřeva a používá luxusní léčivé infrazářiče Philips Vitae, které mají nejširší spektrum záření a k použití jsou připraveny již za 1 sekundu po zapnutí – čímž šetří elektrickou energii.

Snadné ovládání zajišťuje nejnovější řada digitální regulace Infratec Premium. Celá kabina byla sestavena a navržena v České republice.

Dostupné rozměry

Infrakabina se nabízí ve 3 typizovaných rozměrech již od půdorysu 120 x 120 cm a výšky 200 cm (určeno pro 1–2 osoby). Grand Vitae můžete mít jako samostatně stojící kabinu nebo jako vestavbu – a to prakticky do jakéhokoli prostoru, protože kterýkoli rozměr je možné upravit přesně na míru podle vašich potřeb a představ.

Použité dřevo

Infrasauna Grand Vitae je nejvyšším modelem s dřevěnou konstrukcí stěn v nabídce SaunaSystem. Proto se uvnitř i vně kabiny používá pečlivě vybrané masivní cedrové dřevo. Cedr je velmi odolný a trvanlivý, jedná se o asi nejlepší variantu pro stavbu infrakabiny. Navíc, díky obsaženým esenciálním olejům, vydává dřevo po celou dobu životnosti příjemnou vůni.

Luxus na pohled i poslech

Sami si můžete vybrat, jaké stěny budou ve vaší vysněné infrakabině dřevěné a které prosklené. Sklo vypadá velmi luxusně a infrasauna se stane klenotem vašeho interiéru, na druhou stranu musíte počítat s tím, že dřevěné stěny poskytují větší pocit soukromí.

Pro poslech příjemné relaxační hudby je možné objednat speciální reproduktory s Bluetooth technologií. Osvětlení je řešeno pomocí LED svítidel s možností změny barevnosti. Možnosti nadstandardního vybavení jsou v podstatě nekonečné.

Přijďte se přesvědčit na vlastní oči

Infrasaunu Grand Vitae si můžete prohlédnou v saunovém showroomu v Praze Uhříněvsi. Zaparkujete pohodlně přímo před prodejnou. Odborný prodejce se vám bude ochotně věnovat, kabinu a její možnosti vám rád předvede a odpoví každý váš dotaz. A budete-li chtít, můžete si infrasaunu a léčivé infrazářiče Vitae vyzkoušet přímo na vlastní kůži.

www.saunasystem.cz

Podobné články