30 Čvc

Kde výhodně pořídit nový byt v Praze?

Jestliže uvažujete o novém bytě pro sebe či jako skvělou investici, letní prázdniny jsou ideální příležitostí. Největší rezidenční developer Central Group totiž až do konce srpna nabízí ke všem dokončeným bytům bonus ve výši až 400 tisíc korun. Celkem je možné vybírat z téměř stovky bytů všech dispozic hned v šesti pražských lokalitách.

Ten, kdo potřebuje rychle bydlet nebo byt co nejdříve pronajmout, nemusí ztrácet čas. Například ve vršovické Petrohradské, která je skvělou volbou zejména pro investory, nabízí Central Group zvýhodněné balíčky interiérového vybavení na míru.

Kdo touží po luxusu s nádhernými výhledy, neměl by minout nabídku exkluzivních bytů přímo v centru v Rezidenci U Muzea nebo v nejvyšších třech podlažích projektu Residence Garden Towers na pražském Žižkově. Všechny prémiové byty mají klimatizaci, předokenní žaluzie, hliníková okna či luxusní koupelny.

Výjimečná příležitost se nabízí také na pražském Smíchově. Komorní projekty Rezidence Park Nikolajka a Rezidence Na Bertramce jsou zasazeny do míst, která jsou zárukou klidného a luxusního bydlení na prestižní adrese. Navíc poskytují okouzlující výhledy na Prahu do okolní zeleně.

V rámci letní akce lze získat i bydlení v jednom z nejrozsáhlejších bytových projektů, které kdy byly v Praze realizovány. V oblíbené Metropoli na Zličíně jsou v nabídce menší efektivní dispozice, které jsou i výhodnou investiční příležitostí.


Při uzavření smlouvy do 31. srpna získají zájemci poukázky na vybavení v hodnotě 100 tisíc až 400 tisíc korun, a to v závislosti na dispozici a standardu provedení konkrétního bytu. Poukázku lze využít například na novou kuchyňskou linku, vestavné skříně nebo další nadstandardní vybavení. Navíc je možné se ihned nastěhovat nebo byt rychle a výhodně pronajmout.

Více informací na www.central-group.cz

Podobné články