12 Říj

Podzim na chalupě

Právě si užíváme krásného babího léta, sklízíme bohatou úrodu a pomalu chystáme chalupy a chaty k zimnímu odpočinku. Zaklidit venkovní nábytek, shrabat listí, posekat trávu, vypnout vodu, aby nezamrzla, vypnout elektřinu a vše pečlivě zavřít a uzamknout….ale kdo se postará, aby chaloupka byla provoněná čerstvým vzduchem, krásně vyvětraná a bez plísní, vlhkých peřin a ztvrdlého cukru a soli? Soused, kterému svěříte klíče? Nebo snad vy sami?

Šikovným pomocníkem jsou teplovzdušné solární panely SolarVenti, které tuto službu udělají za Vás. A to dokonce i bezplatně a tu a tam Vám i přitopí. Budou Vaši chaloupku udržovat svěží a suchou, takže pokud se rozhodnete přijet na kontrolu v zimě, bude stačit zatopit pár polínky v kamnech v pátek večer a budete si moc užívat pohody hned.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného panelu? Rádi Vás navštívíme, poradíme s výběrem velikosti panelu, s výběrem vhodného umístění a navrhneme nejoptimálnější řešení. Naše konzultace jsou bezplatné a nezávazné. Více informací najdete na www.solarventi.cz

Podobné články