12 Lis

Je lepší sauna nebo infrasauna?

V pátek si dáte finskou saunu, v sobotu plánujete s manželkou relaxovat v

páře s vůní horské borovice a v neděli večer na sebe necháte působit léčivé infrapaprsky. A přitom nemusíte být milionář. To vše vám splní moderní kombinovaná sauna a nezabere ani kousek místa navíc.

Kombinovaná sauna

Spojili jsme výhody finské sauny, parní bylinné lázně a infrasauny do jednoho produktu. Relaxujte tak, jak máte zrovna chuť. Nechte o sebe pečovat hřejivé infrapaprsky nebo sálající kamna. Je to jednoduché.

Milujete saunování ve vysokých teplotách tak, jako to mají rádi finové? Rozžhavte saunová kamna ve své kombinované sauně a relaxujte při 100 °C. Uvolněte své napjaté svaly nebo bolavé klouby.

Pokud máte kombinovanou saunu vybavenou výparníkem (některé typy topidel), promění se vaše kabina jednoduše v parní aroma nebo bylinnou lázeň. Použijte do výparníků speciální vonné esence a užívejte si aromaterapie.

Až dostanete chuť, proměňte klasickou saunu na infrasaunu. Stačí dva dotyky na displeji ovladače vaší kombinované sauny. Je to tak snadné, že to zvládnou i vaše malé děti.

Užívejte si léčivé infrapaprsky při 50 – 60 °C. Saunování při takovýchto teplotách je vhodné i pro kardiaky a astmatiky, kterým vysoké teploty ve finské sauně nedělají dobře. Kvalitní širokospektrální infrazářiče Vitae prohřejí vaše tělo do hloubky několika centimetrů a protože produkují široké spektrum infrazáření, zároveň léčí a regenerují vaše tkáně a klouby.

Poťte se tak, jak máte zrovna chuť

Obě sauny ve vaší kombinované sauně působí na tělo jinak. Společně ale váš organismus udržují ve skvělé kondici. Vyberte si vždy ten proces, na který máte zrovna náladu.

Ráno nabudíte organismus pocením v horké finské sauně, večer po práci relaxujte a odpočívejte během rehabilitace pod infrapaprsky.

Pokud už doma finskou saunu máte, nemusíte zoufat. Ve většině případů umíme do vaší současné sauny namontovat infrazářiče s ovladači a přeměnit ji na moderní kombinovanou saunu.

www.saunasystem.cz

Podobné články