04 Pro

Tkaniny na nábytek!

Světové designové veletrhy napovídají, že nábytkovým plochám začnou vládnout imitace tkanin a motivy inspirované textiliemi…. „Textilní vazba laděná do kamenitého nádechu a navíc s plastickou strukturou… i tak se dá popsat novinkový dekor nábytkových folií,“ uvádí Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek, a pokračuje: „Na výběr se nabízí hned tři barevná provedení, od elegantního světlého dekoru texstone bílý přes trendy variantu texstone šedý až po nejtmavší texstone okrový s nadčasovým vintage zabarvením, to vše v sérii foliovaných dvířek T.classic.“

Dekorům texstone to bude díky jejich univerzálnosti skvěle slušet jak o samotě, tak i v kombinaci s jinými dekory na nábytkovými materiály, tak neváhejte a „oblečte“ do nich interiér!

TRACHEA, a.s.

Společnost TRACHEA je největším českým výrobcem komponentů – dvířek pro nábytkářský průmysl, který se na trhu pohybuje již od roku 1996. Významná část její činnosti se soustředí na produkci nábytkových dvířek pro celý interiér včetně komerčních prostorů, více méně zaměřenou na dvířka kuchyňská. Za dobu své existence se společnost vypracovala do špičky výrobců v tomto oboru, nezastupitelný podíl na tom má vysoce moderní výrobní technologie, obsáhlost produktových řad a patnáctileté zkušenosti v tomto oboru. TRACHEA spolupracuje s více jak sty maloodběrateli i prestižními velkoodběrateli, významné partnerství ji pojí s dodavateli špičkových materiálů pro výrobu nábytkových komponent.

Více o společnosti na www.trachea.cz a www.overface.cz .

Podobné články