05 Pro

Dejte rozetám magnetickou sílu!

Současné minimalistické trendy velí rozety klik skrýt. Pokud si ale kliky bez rozet nedovedete představit, tak rozhodně využijte inovativní řešení v podobě subtilních rozet, které drží díky magnetu! Minimalismus tím zůstane zachován a navíc díky magnetické síle rozetám odpadají možné problémy spojené s pevným uchycením! „Revoluční a zcela unikátní systém magnetických rozet umožňuje nacvaknutím pohledové rozety k vnitřní rozetě rychle a jednoduše připevnit kliku ke dveřnímu křídlu,“ říká Roman Ulich a pokračuje: „Na rozdíl od běžného uchycení mechanickým spojem pomocí vnitřní plastové rozety je konstrukce mnohem pevnější, a nedochází tak k pozdějšímu nechtěnému uvolnění kliky.“

Magnetické rozety jsou tenké pouhých 5 mm a dostupné v mnoha barevných úpravách i tvarových provedeních. Nabízí se i možnost výběru mezi přiznanou a zapuštěnou variantou do dveřního křídla.

Material & Technology s.r.o. – M&T

První a zároveň jediný český výrobce designových dveřních klik využívající moderní technologie pro žádané a velmi kvalitní povrchové úpravy – matný nikl a nitrid titanu v několika barevných odstínech. U svých výrobků klade hlavní důraz na kvalitu, mnohaletou funkčnost a moderní design. Nové designy vznikají přímo pod rukama pracovníků firmy od návrhu až po realizaci ve výrobě. Pro spokojenost zákazníků je připraven kompletní výrobní program včetně okenních klik, bezpečnostních rozet, madel, pantů, posuvných systémů, kování na skleněné dveře a dalších požadovaných doplňků – vždy ucelený sortiment ve stejném designu, povrchové úpravě a barvě.

www.kliky-mt.cz

Podobné články