10 Pro

Vylepšete si vaši saunu!

Máte doma finskou saunu a přemýšlíte, jak si ji vylepšit a udělat si chvíle saunování příjemnější a komfortnější? Vybrali jsme pro vás několik možností, jak vaši saunu proměnit v oázu luxusu.

Neseďte jen tak

Dříve byly sauny pouze nudné dřevěné boudy, kde jste jen seděli a tiše se potili. Jediným rozptýlením bylo dívat se, jak se potí ostatní lidé okolo vás. Nuda. V tom lepším případě. To přestane po krátké chvíli bavit i toho nejotrlejšího saunaře.

Budiž světlo! Hudba prosím!

Pohodlně se usaďte nebo si lehněte a přivřete oči. Pusťte si svůj oblíbený relaxační playlist z vestavěných reproduktorů. Nebo pro veselou společnost vyberte nějakou hlasitou vypalovačku – podle vaší momentální nálady. Užívejte si stropního osvětlení, kde si můžete navolit 7 různých barev.

To vše je spojeno do jedinečného exkluzivního značkového setu SOUND & LIGHT Sentiotec.

Vůně! Esence! Aromaterapie!

Představte si, že během každého saunovacího cyklu budete obklopeni jinou vůní. V pondělí to bude vůně horské borovice, v sobotu třeba cedr s vůní pomeranče a eukalyptu. Cítíte to?

sauně skvěle využijte pozitivních účinků vůní a esencí – zastánci aromaterapie dokonce tvrdí, že pomocí vůní se dá léčit. Vůně prostoupí celou saunou a má antiseptické a desinfekční účinky, takže je vydatným pomocníkem při léčbě rýmy a nachlazení.

Aromata a vonné esence pro použití v saunách nabízíme v různých baleních: 100 ml, 250 ml, 1 litr a 10 litrů.

 

A šleháme!

Přišli na to již staří finové – k prokrvení těla během saunování je nejlepší použít tradiční skandinávskou metodu: šlehání dřevěnými metličkami s listím. Vzniká tak na kůži teplo a navíc vdechujete éterické oleje z rozdrcených listů.

Samotné nás překvapilo, jak je tato jednoduchá a opomíjená saunová procedura příjemná a funkční. Saunové metličky rozhodně doporučujeme k vyzkoušení. A pro ještě větší rozptýlení můžete šlehat se svým partnerem vzájemně jeden druhého.

Další drobnosti do sauny

Náš seznam produktů, kterými lze vylepšit saunu není rozhodně kompletní. Neměli bychom zapomenout na přesýpací hodiny (třeba s modrým pískem, nebo raději červeným?), vlhkoměr s hodinami nebo saunový polštář.

Možností je opravdu mnoho. Nejlépe, když si sami vyberete na specializovaném saunovém eshopu na adrese www.prowellness.cz A pokud objednáte alespoň za 2.420,- Kč, zaplatíme poštovné za vás.

www.prowellness.cz

Podobné články