11 Bře

LED osvětlení pro váš dům, byt či kancelář – Mcled.cz

image002

Promyšlená konstrukce LED zdrojů McLED využívající unikátní vlastnosti safírového skla, inertního plynu a zdroje s konstantním proudem umožňuje dosáhnout stabilního výkonu, rozložení světelného toku srovnatelného s klasickou žárovkou a nebývale vysokého měrného světelného výkonu 130 lm/W.

Pro náhradu klasické 60W žárovky tak postačí pouze 6W „LED žárovka“ série Classic při zachování všech výhod klasické žárovky. LED žárovky“ McLED série Classic jsou dostupné s teple bílým světlem (2 700 K) a celkem ve čtyřech variantách a s paticemi E27 a E14. Vzhledem k všesměrovému rozložení světelného toku nacházejí tyto zdroje uplatnění ve všech svítidlech, v nichž se dříve používala klasická žárovka. Elegantní design zmíněných „LED žárovek“ dovoluje instalovat je také do historických svítidel a všude tam, kde je třeba splnit přísné požadavky na design používané žárovky a kde „LED žárovky“ s typickým bílým chladičem nemohou být z jakýchkoliv důvodů použity. S novou řadou LED svítidel Linear light od společnosti McLED si nyní již opravdu každý dokáže sám snadno nainstalovat moderní a úsporné LED osvětlení např. pod kuchyňskou linku. Velká variabilita, jednoduchá a rychlá montáž, vysoký výkon, nízká spotřeba i prodloužená záruka, to všechno jsou důvody, proč zákazníci tato LED svítidla kupují.

Základem celé řady Linear light je společný typ konektoru, díky němuž lze snadno a spolehlivě propojovat veškeré komponenty mezi sebou jako stavebnici. K instalaci tak nejsou třeba ani žádné odborné znalosti, ani žádné speciální nástroje. Samotná svítidla jsou dostupná v délkách přibližně 30, 50 a 100 cm a s neutrálně bílým světlem (4 000 K). Součástí série Linear light je i sortiment propojovacích prvků, jimiž lze svítidla dostupných délek spojit za sebe a tak si jednoduše a bez pájení sestavit svítidlo požadované délky. Zákazníci svítidlo nejčastěji doplňují také dotykovým stmívačem, jímž mohou snadno regulovat světelný tok svítidla. Při instalaci do šaten, chodeb a dalších prostor je možné svítidlo doplnit též senzorem pohybu, díky němuž se svítidlo rozsvítí pouze tehdy, zaznamená-li senzor pohyb.

schmachtl

 

 

 

Firma McLED s. r. o.
Adresa Vídeňská 185, 252 50 Vestec
Telefon 220 184 800
Email office@mcled.cz
WWW www.mcled.cz

Podobné články