30 Bře

Tip Inspirati – Vítězné menu ze soutěže MasterChef vtrhlo do Bageterie Boulevard

Jedinečnou možnost vychutnat si vítěznou bagetu ze soutěže MasterChef Česko máte ode dneška v každé Bageterii Boulevard. Soutěžící Petr Březina perfektně zkombinoval vybrané ingredience a vyšvihnul pod časovým tlakem dokonalou souhru chutí, která jeho recept poslala až na pulty restaurací. Těšit se tak už teď můžete na nevšední Vítězné menu nabízející spojení surovin, které potěší každého milovníka dobrého jídla.

Kuřecí prso, plísňový sýr, italská slanina, cibulové kroužky a vychucený dresink. Každá tato ingredience samostatně už v sobě skrývá velký potenciál, ale co teprve všechny spojené dohromady! Jen tak dokáží nabídnout dokonalý zážitek. A ten nyní přichází i s novou limitovanou edicí Specialité Du Chef Vítězné menu, které prošlo zatěžkávací zkouškou při boji o nejlepší bagetu v rámci soutěže MasterChef Česko. Vítězná receptura Petra Březiny zabalená v křupavé bagetě se skládá ze šťavnatého kuřecího prsa plněného gorgonzolou, doplněného o pancettu, parmazán a fenykl, křupavou složku zastupují cibulové kroužky v pivním těstíčku a lehkou sladkost dodává receptu šalotka na karamelu. Vítěznou tečkou je pak polníček a citronový dresink.

Petr Březina měl velkou radost nejenom z výhry v tomto kole soutěže, ale také ze samotné možnosti propojit své jméno zrovna s Bageterií Boulevard. Konceptu totiž fandí už od otevření první pobočky. „Do Bageterie Boulevard chodíme s rodinou od jejího otevření na pražském Kulaťáku. První dojem si pamatuji jako dnes – skvělé prostředí a street food povýšený na úroveň kvalitní restaurace. Hned v tu chvíli jsme si se ženou řekli, že tohle je místo pro nás a dnes tam chodíme i s dětmi. Bageterie jednoduše patří do naší rodiny a k našemu životu, proto jsem měl z výzvy připravit bagetu v soutěži obrovskou radost. Chtěl jsem přichystat takovou, která by neudělala Bageterii Boulevard ostudu. A to se mi doufám podařilo,“ popsal Petr Březina stojící za Vítězným menu.

Pokud tedy chcete nakouknout pod pokličku soutěže MasterChef, rozhodně se do nejbližší Bageterie Boulevard co nejdříve vydejte. Jako všechny nabídky z edice Specialité Du Chef i tato je zde pouze na dobu určitou – od dnešního dne na 6 týdnů!

Více informací najdete na www.bb.cz

Podobné články