01 Čvn

Dřevěné obklady WODEWA

Pokud toužíte po domově, který dýchá přírodou a teplem, po interiéru který je moderní a inspirující, vsaďte na dřevěné obklady WODEWA. Ty dodají vašemu domovu rustikální ráz v kombinaci s moderním designem. Dřevěné obklady WODEWA jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít obklad výjimečný
a kvalitní.

Největší předností dřevěných obkladu je jejich propojenost s přírodou, výjimečný vzhled a vysoká kvalita. To vše za příznivou cenu. Dřevo dodá vaší domácnosti teplo a útulnost a stejně tak působí luxusně
a netradičně.

Velkou výhodou je především:

  • Vysoká kvalita
  • Dlouholetá životnost
  • Příznivá cena
  • Šetrnost a důraz na ekologii
  • Skvělý způsob jak zakrýt nevzhlednou stěnu

Obklady WODEWA jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, které je pečlivě vysušeno. Můžete si vybrat z celé řady různých povrchových úprav, jakými jsou lakování či olejování, které ještě prodlouží životnost vašich dřevěných obkladů.

Snadné použití a originální výsledek

Instalace dřevěných obkladů WODEWA je velice jednoduchá. Celá stěna vzniká postupným spojováním jednotlivých obkladových prvků, které ve finále vytváří jedinečný celek. Různé tloušťky prvků vytváří dojem plastičnosti. Můžete zapojit svou fantazii a vytvořit ve svém interiéru různé tvary a motivy. Dřevěné obklady WODEWA se lepí velmi jednoduše a zvládne to i úplný začátečník. Ušetříte tak mimo jiné i na samotném obkládání. Výrobce vám poradí správnou techniku a doporučí nástroje a lepidla, se kterými vám půjde práce snadno od ruky. Odměnou vám bude unikátní designový kousek ve vašem domě, který domu dodá šmrnc a kouzlo.

Obklady, které zapadnou do každého interiéru

Dřevěné obklady WODEWA vám umožňují nesmírnou variabilitu. Vyrábí se totiž v širokém spektru různých provedení, povrchových úprav, stylů i barev a materiálů. Volit můžete například z dřevin jako je dub, ořech, jasan, javor, borovice a mnohé další. Můžete si tedy vybrat obložení, které bude ladit se stylem vašeho domova a bude odpovídat přesně vašemu vkusu a představám.

Více na https://www.drdlik.cz/drdlik-wodewa-200-dreveny-obklad-na-zed

Podobné články