08 Čvn

Luxusní ubytování v srdci Krkonoš – Chalupa ROUBALKA

Máte rádi hory ? Láká vás kouzlo starých časů a přitom jste vyznavači luxusu ? Pak je tu chalupa Roubalka právě pro vás.

Tradiční a přitom luxusně vybavená Chalupa Roubalka nabízí nadstandardní ubytování v Krkonoších nedaleko lyžařského centra Černý Důl.

Je postavena na klidném místě u řeky s výhledem do korun stromů jako u Krakonoše, na samém okraji Státní přírodní rezervace Černohorská rašeliniště .

Chalupa je vybavena plně funkční kuchyní, třemi čtyřlůžkovými apartmány, barem, TV, grilem, saunou a venkovním vyhřívaným bazénem s protiproudem.

Úplný pocit z relaxace umocní jen několik kamenných schodů vzdálený horský potok, který po celý den krásně šumí.

Dokonalou večerní atmosféru  u kachlových kamen dotvoří už jen osobně natočené vychlazené pivo  z dobové pípy a ani klavírní mistři nepřijdou zkrátka, v lodžii nad roubením je umístěn klavír, jehož kláves jsou připraveny vyloudit mistrovské tóny pro potěchu ducha i srdce.

Ať už se rozhodnete pro zimní pobyt s aktivitami zimních sportů či letní túry za poznáním přírodních krás Krkonoš, chalupa Roubalka vám bude dočasným domovem , který vám poskytne nezapomenutelné zážitky .

Stačí si vybrat volný termín, rezervovat si ubytování a zažijete příjemnou dovolenou ať už v kruhu rodiny či s vašimi přáteli.

 

Roubenku pro Vás vystavěla firma Kompletní stavby Roubal s.r.o.

Možnost rezervace ubytování na: www.chalupyroubal.cz

Podobné články