14 Čvn

ISOTRA přední výrobce kvalitní stínící techniky

Společnost ISOTRA byla založena v Bolaticích v roce 1992. Název ISOTRA vznikl spojením zkratek ISO od slova „isolation“ jako izolace a TRA od slova „trade“ jako obchod neboť počáteční aktivity byly postavené na velkoobchodu s těsněním do oken. Avšak rostoucí poptávka po žaluziích vedla v roce 1993 k rozšíření podnikatelských aktivit ISOTRY nejprve o montáže žaluzií a následně i o jejich výrobu. Neustálá snaha o zdokonalování produktů přivedla společnost v roce 1995 k zahájení výroby vlastních komponentů k žaluziím. Společnost dodnes zůstává ryze českou.

ISOTRA se nezabývá pouze výrobou interiérových a exteriérových žaluzií, ale také dalšími produkty, jako jsou látkové rolety, plisse, japonské stěny, předokenní venkovní rolety, sítě proti hmyzu, markýzy, verandy, screenové rolety a nově také pergoly. Společnost ISOTRA je technologickým lídrem na trhu stínící techniky. Výrobky, které jsou výsledkem vlastního výzkumu a vývoje vyváží do více než 45 zemí světa. V roce 2018 společnost dosáhla obratu více než tři čtvrtě miliardy korun. Technologickou vyspělost společnosti dokládá vlastnictvím několika světových patentů.

Důkazem úsilí společnosti o neustálý rozvoj je také nově otevřená lakovna, která je nejmodernější svého druhu v Evropě. Tato zbrusu nová budova v podobě 170 milionové investice umožní zvýšit výkonost staré lakovny více než sedminásobně. Zároveň společnost ISOTRA vždy dbala na ochranu životního prostředí a proto i nová lakovna splňuje vysoké nároky zákona o ochraně ovzduší dle norem ČSN a nemá negativní dopad na životní prostředí.

Více informací naleznete na: www.isotra.cz

Podobné články