05 Čvc

Interiérová látková roleta LARRA

Zcela nová interiérová látková roleta LARRA z dílny firmy ISOTRA a.s. je na světě! Originální design rolety LARRA vytvořil a vyvinul speciálně pro naši firmu český designér, fotograf a umělec Miroslavo (vlastním jménem Miroslav Stibůrek), který je známý svou nekončící zvědavostí a horečně vynalézavou představivostí. Je držitel několika světových ocenění za design a jeho tvorba je vystavovaná po celém světě.

Domov je místem, kde se chceme cítit v bezpečí a prožívat své chvilky soukromí. Design rolety LARRA vyjadřuje tyto pocity svými přirozeně zaoblenými a vlnitými tvary, které nejčastěji vídáme v přírodě a moderní architektuře. Estetický vzhled rolety LARRA v kombinaci s vybranou látkou zpříjemní a dotvoří útulnou atmosféru každé domácnosti.

Výběr látek je stejný jako u ostatních interiérových rolet firmy ISOTRA včetně látek den-noc. Variabilita provedení této rolety spočívá v možnosti volby z pěti tvarů spodní lišty a z pěti možností provedení horního profilu. Lze ji tedy namontovat na stěnu nebo do stropu pomocí držáků, držáků s montážním profilem nebo s krycím boxem. Taktéž je možné umístění více rolet v jednom boxu. Ovládat roletu je možné manuálně kovovým řetízkem nebo motoricky dálkovým ovladačem nebo vypínačem.

Interiérová látková roleta LARRA je vhodná pro zastínění oken v každé místnosti, přičemž nejde jen o zastínění jako takové, použití textilu vylepšuje akustiku místnosti, což si mnoho lidí vůbec neuvědomuje. Dalším důvodem je zlepšení stylu, vzhledu a útulnosti interiéru.
LARRA se tak stává nedílnou součástí každé moderní domácnosti, kde se snoubí praktičnost a krása s elegancí.

Originální design, estetický vzhled, vlnité tvary, široký výběr látek i možnost volby z více podob spodní lišty a horního profilu. To je zcela nová interiérová látková roleta LARRA z dílny firmy ISOTRA.

Více informací naleznete na: www.isotra.cz

Podobné články