17 Pro

Inovativní povrchový materiál pro interiérový design

Představujeme Vám inovativní povrchový materiál Fenix Ntm pro interiérový design vyvinutý v laboratořích Arpa Industriale v Itálii.

V komerční sféře je vhodný pro kancelářský, nemocniční i hotelový nábytek a vybavení recepcí.

Nanotechnologie pro dokonalý povrch

Vnější plášť Fenix Ntm byl vyvinut s použitím nanotechnologie a hloubka jeho dekoru je dosažena díky použití nové generace pryskyřic.

Vyrábí se v procesu tepelné laminace  při vysokém tlaku a díky jeho jedinečným vlastnostem je ho možné použít na vertikální i horizontální plochy. Díky nízké světelné odrazivosti se vyznačuje extrémně matným povrchem. Nanotechnologie plně omezuje zanechávání otisků prstů. Povrch je velmi příjemný až měkký na dotek. Jakékoliv povrchové škrábance Fenix Ntm je možné působením tepla dokonale zcelit a obnovit.

Široký rozsah využití v interiéru

Materiál Fenix Ntm lze použít v podstatě na jakýkoliv nábytek. Ať už se jedná o interiérové zařízení na kuchyňské linky i pracovní desky, lze z něj vyrábět dvířka, nástěnné panely i obklady. Jeho jedinečný povrch a vlastnosti se skvěle hodí pro zařízení do koupelny, ale i pro ostatní místnosti. Lze jej použít při výrobě klasických interiérových i posuvných dveří.

Jedinečné vlastnosti i design

Hledáte-li vhodný materiál pro svůj interiér, který by byl nejen samonosný, ale aby splňoval všechny požadavky moderní doby, zcela jistě využijete jedinečné vlastnosti tohoto materiálu.

Fenix Ntm je odolný proti poškrábání a oděru. Má vylepšené antibakteriální vlastnosti a odolává plísním, takže je jeho povrch vhodný pro přímý styk s potravinami. Jeho hydrofobní povrch odolává vodě a je rozměrově stabilní i při vysoké teplotě. Je stálobarevný i při dopadu slunečních paprsků a jeho intenzita a hloubka barev zaujme každého. Krom toho je jeho povrch antistatický. Je samonosný (pro 10 mm a 12 mm desky).

Fenix Ntm je prostě jedinečným materiálem s jednoduchou denní péčí a je odolný i vůči kyselým rozpouštědlům a úklidovým prostředkům.

Tento materiál je krásný na pohled, kvalitní a vysoce praktický.

 

Firma VEŠO-LAMINART s.r.o.
Adresa U Stavoservisu 1, 108 00 Praha-Malešice
Telefon +420 606 645 545, +420 724 203 407
Email info@veso-laminart.cz
WWW www.veso-laminart.cz

  

Podobné články