23 Kvě

Korkové prostírání anglické značky Creative Tops od shop-dekor.cz

Kvalitní korkové prostírání anglické značky Creative Tops je v provedení korek, nosná deska, obrázek a krycí ochranná fólie. Vybírat můžete z mnoha krásných designů z nichž například zajímavé jsou květinové, abstraktní nebo moderní mramor či imitace dřeva. Každý design má 3 velikosti korkového prostírání. Velké cca 40 x 29 cm, malé 30 x 23 cm, pod skleničky 10,5 x 10,5 cm vše balené po sadách v různých počtech. Každý si jistě vybere jak design dle potřeby a sladění barev v kuchyni, tak dle velikosti a počtu lidí v domácnosti. Jednotivé korkové kolekce jsou k dispozici s luxusním lakovaným povrchem, který je hladký a hebký na dotek, odolný proti skvrnám, snadno se otírá a je schopný odolávat teplotám až 120 stupňů. Lakované hrana spolu s povrchovou úpravou prodlužuje životnost a zabraňuje škodám na krásném prostírání. Tloušťka 5 mm a vysoce kvalitní korek zaručují kvalitu a ideální volbu pro ty, kteří hledají skutečně to nejlepší. Korkové prostírání se ošetřuje jen vlhkým hadříkem. Korkové prostírání anglické značky Creative Tops je ideální volbou pro ty, co chtějí jen to nejlepší a postupně se stává neodmyslitelnou součástí každého jídelního stolu. Luxusní korkové prostírání na jídelním stole okouzlí vaše hosty. Na prostírání nestavte vařící předměty, příliš vysoká teplota může poškodit krycí fólii. Korkové prostírání udržujte čisté otíráním vlhkým hadříkem, pak ho vždy řádně osušte. V žádném případě ho nemyjte pod tekoucí vodou nebo v myčce.

Korkové prostírání můžete mít i s ostatními produkty se stejným vzorem, jako je například Servírovací tác s polštářem, melaminový tác, skleněné krájecí prkénko nebo porcelánový hrneček.

 Korkového prostírání anglické značky Creative Tops můžete vybírat z následujících kolekcí:

Korkové prostírání Wood Cabin z kolekce Premium je imitací dřeva, dřevěných vlisů nebo podlahy a působí skvělým přírodním dojmem, který nenaruší klidnou atmosféru v žádné domácnosti.

Kvalitní korkové prostírání Wisteria je typické fialovými květy s listy keře. Velmi oblíbené decentní a praktické na údržbu.

Krásný květinový design korkového prostírání Wild Field Poppies vás přenese do klidných makových polí v čistě bílých a červených barvách. Sladká paleta červených, růžových a bílých odstínů na smetanovém plátně je kombinovaná se zelenými lístky.

Korkové prostíráni Watercolour Poppies anglické značky Creative Tops vás přenese na pulzující makové pole. Luxusní paleta sytě červené a svěží zelené těchto máků je nanesena v krásném stylu akvarelu.

Korkové prostírání Vintage Wine z kolekce Premium si oblíbí nejen vinař, ale i domácnosti, kde mají rádi dobré jídlo a pití.

Kvalitní korkové prostírání Vintage Indigo je v provedení korek, nosná deska, obrázek a krycí ochranná fólie.

Kompletní kolekci Vintage Indigo naleznete ZDE

Kvalitní korkové prostírání Silhouette je tmavé a velmi decentní prostírání, které pomůže sladit interiér, kde se kombinují tmavé barvy k dokonalisti.

Korkové prostírání Robin je velmi oblíbené u milovníků zvířat a obzvláště ptáčků. S tímto prostíráním můžete mít kompletní kolekci různých doplňků do domácnosti z řady Robin anglické značky Creative Tops.

Kvalitní korkové prostírání Duck Egg je velmi decentní se zlatými ptáčky. Hodí se do interiéru ve stylu Provence, ale jistě se dá krásně zkombinovat i v moderní domácnosti.

Kvalitní korkové prostírání Traditional Floral je tipické keřovým květem v modré a vanilkové barvě. Díky kterému si přenesete kousek přírody do své domácnosti. Pokud máte v kuchyni hodně květin, tak tohle korkové prostírání je skvěle doplní a celá domácnost bude působit uceleným dojmem.

Kvalitní korkové prostírání Topiary je krásné, výjmečné v příjemném designu zelených barev.

Kvalitní korkové prostírání Sheep je pro milovníky zvířat a obzvláště ovcí tou správnou volbou.

Kvalitní korkové prostírání Rose Garden potěší každého, kdo má rád růe, kterých není nikdy dost. I když není každý den na růžích ustláno, tak může být na růžích prostřeno.

Korkové prostírání Photographic Lighthouse z kolekce Premium zachycuje krásu pobřeží v ostrém a jasném fotografickém designu. Každé prostírání představuje maják na drsných útesech v měkkém světle soumraku, vedle nostalgického domku obklopeného klidným modrým mořem.

Kvalitní korkové prostírání Olio D´Oliva. Už název mluví za vše olivy jsou čím dál více předlohou mnoha návrhářů, kteří je navrhují nyní i na produkty do domácnosti.

Korkové prostírání Navy Marble z kolekce Premium s mramorovým efektem skvěle sladíte například s kuchyňskou deskou, která bývá dost často také v designu tmavého mramoru.

Korkové prostírání Meadow Bugs s motivem půvabných čmeláků, motýlů a berušek s barevnými divokými květinami. Barvy růžová a modrá se žlutou a nádechem červené evokují radost z rozkvetlé louky. Podívejte se na kompletní kolekci Meadow Bugs, která vás jistě nenechá chladnou.

Korkové prostírání Marble z kolekce Premium s mramorovým efektem je ideální volbou pro perfekcionalisty, kteří mají rádi ve své kuchyni řád. Proužek na korkovém prostírání při stolování bude působí velmi dokonale.

Korkové prostírání Lustre Mineral z kolekce Premium vypadá doslava jako minerál nebo hory v mlze či oparu. Tohle prostírání je velmi praktické a krásné. Není k němu třeba již další výrazný prvek.

Korkové prostírání Highland Stag z kolekce Premium ocení milovníci divokých zvířat a obzvláště myslivci, pro které je to zároveň krásný dárek.

Korkové prostírání Grey Marble z kolekce Premium s mramorovým efektem světlé barvy skvěle doplní a doladí vaší kuchyň k dokonalost. Sladit jde krásně například s podlahou. Ne, že by jste jedli na podlaze, ale v detailu je to kouzlo sladění barev v domácnosti.

Korkové prostírání Golden Reflections z kolekce Premium. Každý kus tohoto prostírání má také nádherný perleťový povrch. Skvěle vynikne na stole z přírodních materiálů bez ubrusu.

Kvalitní korkové kulaté prostírání Gold Impressions je ideální volba pro milovníky zlaté barvy.

Kvalitní korkové kulaté prostírání Gilded Spheres je specifické svými barevnými bublinami, které udělají každý prostřený stůl ještě zajímavější.

Kvalitní korkové kulaté prostírání Fields of Gold ocení každý kdo má rád žluté květy.

Kvalitní korkové kulaté prostírání Feathers neznamená, že dobrá hospodyňka i pro pírko přes plot skočí.

Korkové prostírání Durdle Door je určené milovníkům moře a útesů.

Kvalitní korkové prostírání Cork je plné korků, velmi praktické na údržbu a v případě opotřebování, to na něm nebude znát.

Korkové prostírání Central Park z kolekce Premium přinese stromovou álej až k vám domů.

Kvalitní korkové prostírání Butterfly Floral je skvělou volbou pro milovníky stylu provence a motýlků.

Kvalitní korkové prostírání Bicycle potěší nejen každého cyklistu.

Korkové prostírání Abstract z kolekce Premium je dekorováno výraznou modrou barvou s různým odstínem barvy krémové.

 

Věříme, že máte vybrané to správné korkové prostírání se kterým budete maximálně spokojeni a které bude krásně ladit s vaší kuchyní. Zárukou kvality je Britská firma Creative Tops, která byla založena v roce 1996 s pouhým jedním výrobkem – skleněnými prkénky s povrchovým designem. O dva roky později začala produkovat podnosy a její sortiment se pak velmi rychle rozrostl na celou kolekci kuchyňského vybavení a doplňků včetně korkového prostírání, táců, hrnečků, jídelních setů a textilních výrobků. Společnost se nadále dělí na několik dalších podznaček jako je Katie Alice, která obsahuje kolekce nádobí od designérky stejného jména, La Cafetiére, která nabízí vše co potřebujete k přípravě kávy a čaje, Mikasa, která se soustředí na trendy design a V&A, která využívá vzory z londýnského Victoria and Albert Museum. Creative tops dodává výrobky do více než 60 zemí světa.

www.shop-dekor.cz

Podobné články