23 Kvě

Servírovací tácy s polštářem anglické značky Creative Tops od shop-dekor.cz

Servírovací tácy s polštářem mají lakovaný rám a na spodní straně připevněný bavlněný polštář, naplněný polystyrenovými kuličkami. Při položení tácu na kolena nebo do postele se polštář vytvaruje podle podkladu a zajistí tak tácu potřebnou stabilitu. Design táců je v oblíbeném motivu anglické značky Creative Tops. Servírovací tác s polštářem oceníte hlavně po ránu při snídani v posteli nebo při večerním mlsání na gauči u televize. Nelze také opomenout použitě servírovacího tácu pro zdravotně postižené nebo jinak hendikepované osoby, kterým tento tác zajistí stabilitu na klíně na vozíčku nebo v posteli. Není nad to, když i takto postižený člověk se o sebe může sám postarat a získat tak pocit, že není nikomu na obtíž a že nepřidělává nikomu práci s úklidem po jídle a pití. Servírovací tác s polštářem je také vhodný jako krásný dárek pro své přátele a rodinu. Je to originální a praktická věc, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Přeci jen, každý z nás někdy stůně a je tak uvázán v posteli. S tímto tácem si vypijete čaj nebo sníte polévku úplně bez poskvrny. Použit lze tác také jako pracovní plochu pro notebooky, psaní nebo jiné aktivity.

Vyberte si pro vás ten správný dekor servírovacího tácu s polštářem.

Servírovací tác s polštářem Wild Field Poppies má lakovaný borovicový krémový rám a na spodní straně připevněný červený bavlněný polštář, naplněný polystyrenovými kuličkami. Dekor tácu je v motivu korkového prostírání kolekce Wild Field Poppies anglické značky Creative Tops.

Servírovací tác s polštářem Watercolour Poppies má lakovaný borovicový bílý rám a na spodní straně připevněný červený bavlněný polštář, naplněný polystyrenovými kuličkami. Dekor tácu je v motivu korkového prostírání kolekce Watercolour Poppies anglické značky Creative Tops.

Servírovací tác s polštářem Topiary má lakovaný borovicový zelený rám a na spodní straně připevněný krémový bavlněný polštář, naplněný polystyrenovými kuličkami. Dekor tácu je v motivu korkového prostírání kolekce Topiary anglické značky Creative Tops.

Servírovací tác s polštářem Silhouette má na spodní straně připevněný černý bavlněný polštář, naplněný polystyrenovými kuličkami. Dekor tácu je v motivu korkového prostírání kolekce Silhouette anglické značky Creative Tops.

Servírovací tác s polštářem Photographic má na spodní straně připevněný šedý bavlněný polštář, naplněný polystyrenovými kuličkami. Podnos zachycuje krásu pobřeží v ostrém a jasném fotografickém designu představuje maják na drsných útesech v měkkém světle soumraku, vedle nostalgického domku obklopeného klidným modrým mořem. Design je orámován hnědým rámem s efektem dřeva.

Servírovací tác s polštářem Meadow Floral má lakovaný borovicový bílý rám a na spodní straně připevněný modrý bavlněný polštář, naplněný polystyrenovými kuličkami. Výplň tácu je v motivu korkového prostírání kolekce Meadow Floral anglické značky Creative Tops.

Servírovací tác s polštářem Into The Wild je součástí kolekce Into The Wild anglické značky Creative Tops potěší milovníky zvířat a obzvláště myslivce pro které to může být také krásný dárek.

Servírovací tác s polštářem Home má lakovaný borovicový rám a na spodní straně připevněný šedý bavlněný polštář, naplněný polystyrenovými kuličkami. Dekor tácu je v motivu korkového prostírání kolekce Everyday Home anglické značky Creative Tops.

Servírovací tác s polštářem Durdle Door má na spodní straně připevněný šedý bavlněný polštář, naplněný polystyrenovými kuličkami. Podnos zobrazuje kultovní vápencový oblouk na Jurském pobřeží s opuštěnou písečnou pláží a klidně se valícími tyrkysovými vlnami proti měkkému světlu západu slunce. Design je orámován šedozeleným rámem s efektem dřeva.

Tento vzor servírovacího tácu Duck Egg byl inspirován vinobraním. Na měkkých bílých větvích jsou ptáčci se zlatými pírky. Scéna je namalována na pozadí krásné světle zelené, která dává tomuto designu současnou eleganci.

Servírovací tácy s polštářem můžete mít i s ostatními produkty se stejným vzorem, jako je například korkové prostírání, melaminový tác, skleněné krájecí prkénko nebo porcelánový hrneček.

Každý si přijde na své a vše jde sladit k dokonalosti.

www.shop-dekor.cz

Podobné články