24 Kvě

Skleněná krájecí prkénka anglické značky Creative Tops od shop-dekor.cz

Skleněné krájecí prkénko je odolné proti pořezání. Můžete ho položit na sporák nebo odkapávač. Zvětšíte si tak svoji pracovní plochu a získáte spoustu místa. Skleněné krájecí prkénko anglické značky Creative Tops je rovněž ideální k odložení horkých hrnců a jako servírovací tác u stolu. Dále i k naklepání masa nebo jen jako vál na těsto a to díky speciálně tvrzenému sklu odolnému do 150 °C. Vybírat můžete z oblíbených dekorů. Pokud je to pro vás novinka, tak budete mile překvapeni, tím, že prkénko nemusí jen sloužit na to k čemu je určené, ale také může krásně ozdobit váš interiér kuchyně. Vlastnosti skleněného krájecího prkénka oceníte až když si ho pořídíte. Pak už na něj nedáte dopustit…

Skleněné krájecí prkénko můžete mít i s ostatními produkty se stejným vzorem, jako je například servírovací tác s polštářem, melaminový tác, korkové prostírání nebo porcelánový hrneček.

Vyberte si pro vás ten nejvhodnější vzor, který bude skvěle ladit s interiérovými prvky ve vaší kuchyni:

Skleněné krájecí prkénko Watercolour Poppies vás přenese na pulzující makové pole. Luxusní paleta sytě červené a svěží zelené těchto máků je nanesena v krásném stylu akvarelu. Pozoruhodný květinový design tohoto prostírání okouzlí vaše hosty u jídelního stolu.

Tento vzor skleněného krájecího prkénka Duck Egg byl inspirován vinobraním. Na měkkých bílých větvích jsou ptáčci se zlatými pírky. Scéna je namalována na pozadí krásné světle zelené, která dává tomuto designu současnou eleganci.

Skleněné krájecí prkénko Green Tile v harmonické šedozelené barvě je kombinováno s čistě bílou a půlnoční modrou pro odvážný a moderní vzhled. Geometrické a exotické vzory dlaždic zdobí každý kus.

Skleněné krájecí prkénko Meadow Floral je zdobeno řadou nádherných barevných, divokých květů, které sahají až k horní části prkénka. Pozoruhodný design okouzlí vaše hosty u jídelního stolu.

Krásný květinový design skleněného prkénka Wild Field Poppies vás přenese do klidných makových polí v čistě bílých a červených barvách. Sladká paleta červených, růžových a bílých odstínů na smetanovém plátně je kombinovaná se zelenými lístky.

Skleněné krájecí prkénko Cork skvěle doplní kuchyň, kde je použit design v přírodních barvách.

Skleněné krájecí prkénko Home je klasikou v mnoha provedení a jistě ho ocení vyznavači tohoto vzoru.

Skleněné krájecí prkénko Into The Wild patří do stejné oblíbené kolekce. Oranžový podklad krásně ozáří vaší kuchyň a navodí tu správnou chuť k jídku ke které vyzývá i pohled lišky.

 

Skleněné krájecí prkénko Olio D´Oliva je čím dál více oblíbeným vzorem v našich domácnostech.

Skleněné krájecí prkénko Topiary oceníte při servírování zeleninových salátů a jejich přípravy.

Skleněné krájecí prkénko Wood Cabin skvěle sladíte s designem každé kuchyně.

Více produktů anglické značky Creative Tops naleznete na www.shop-dekor.cz

Podobné články